ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРИХИЛЬНИКІВ ГУРТУ DZIDZIO, ЗМІ ТА ОРГАНІЗАТОРІВ КОНЦЕРТІВ!

Нажаль, останнім часом почастішали випадки звернень та запитів від прихильників і журналістів на рахунок справжності виступів гурту DZIDZIO. Прихильники введені в оману, плутають «псевдо виконавців» зі справжнім гуртом та приймають виступи двійників за наші, купують квитки, відвідують вищезгадані концерти, розчаровуються та просять нас вжити заходів щодо цих випадків.

Нагадуємо, що всі виступи гурту DZIDZIO зафіксовані у афіші на офіційному сайті: dzidzio.com/affiche/.

Нещодавно Олегом Турком було створено колектив під назвою DZIDZ’OFF, який копіює образ Дзідзя та незаконно використовує у своїх виступах твори (пісні, фонограми та інше), що належить ТОВ «МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ”, що є офіційним представником гурту DZIDZIO.

Зазначаємо, що ТОВ “МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ” створено у 2012 році за участі бізнесмена А. Безуха (50 %) та музикантів М. Хоми (25 %) і О. Турка (25 %).

У тому ж році Хомою М. та Турком О. в Державній службі інтелектуальної власності України було зареєстровано Торгову Марку «ДЗІДЗЬО DZIDZIO» та передано у власність ТОВ “МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ” за відповідну грошову винагороду.

Таким чином, з 18.12.2012 року Торгова Марка «ДЗІДЗЬО DZIDZIO» повністю належить ТОВ «МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ”.

DZIDZ’OFF — це двійники, які не мають свого пісенного репертуару, використовують образ DZIDZIO та його мегапопулярність, паразитують на чужій славі, примітивно переспівуючи без будь-якого дозволу пісенний репертуар, що їм не належить.

ТОВ «МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ”, гурт DZIDZIO та його лідер Дзідзьо (Михайло Хома) не мають жодного відношення до колективу DZIDZ’OFF, який своїми діями не лише порушує чинне законодавство України, а й спотворює імідж гурту DZIDZIO.

Основним автором ідей та творів гурту DZIDZIO є Михайло Хома (Дзідзьо).

Всі зазначені твори було зареєстровано в Державній службі інтелектуальної власності України авторами (про що видано відповідні свідоцтва) та відчужено у власність ТОВ “МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ”. Відповідні кошти були сплачені повністю.

Ми піклуємось про своїх шанувальників, тому, ТОВ “МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ” готові захищати права та ім’я гурту DZIDZIO і притягувати до відповідальності порушників.

Запрошуємо Турка О. та гурт DZIDZ’OFF до суду, щоб вони довели своє право на виконання пісень та використання іншого контенту, що належить ТОВ “МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ”.

Всі підтверджуючі документи знаходяться на офіційному сайті гурту DZIDZIO: http://dzidzio.com/news/news_detail/zvernennya_dzidzio/

 

 

 

Прес-служба гурту DZIDZIO        ТОВ “МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ”