ХАС: «Черкаси — це місто експромту»

Справжнє витончене вміння розкачувати публіку показали 29 жовтня в черкаському клубі «МІLЕНІУМ» львівські гості, гурт «Хас». Добре знайомі містянам з літнього ГайдаFestу, стараннями організаторів останнього, виконавці нарешті дали у місті свій перший повноцінний сольний концерт.

З незначною затримкою виконавці вийшли на сцену і перш за все осяяли публіку сонячними посмішками. Почавши концертну програму композицією «Голос дітей», трек за треком гурт збільшував концентрацію позитиву у повітрі. Сильні та влучні тексти торкали серця присутніх, ніхто не міг стримувати бажання співати та танцювати у такт хіп-хоповим мотивам. «Це перше місто, де я на одній з пісень просто забрав від себе мікрофон, тому що читали настільки емоційно, що я дав можливість прочитати першим рядам замість мене», — поділився враженнями Назар Хассан.

Те, що виконавців чекали, було дуже помітно. Відчувалася шалена підтримка. «Настільки все було емоційно, що навіть в деяких місцях я реально почав розуміти, що збиваюся з програми. Була дуже сильна віддача і я почав розуміти, що варто якось підкорегувати заплановану програму, додати щось». Живе бурхливе море шанувальників накривало львівських гостей хвилями тепла та любові. У відповідь в очах хлопців можна було прочитати безмежну вдячність і справжнє щастя.

Назар зауважив, що оскільки з повноцінним виступом вони в Черкасах вперше, то привезли з собою все найкраще, що пропустили їх тутешні прихильники за ці роки. Та по тому, як завзято ті підспівували пісням, було зрозуміло, що нічого не пропущено, а весь цей час все сумлінно відслідковувалося. Тому, коли прозвучали слова про наближення логічного завершення виступу, шанувальники схвильовано і гучно запротестували.
Звуками ліричної «Там є» завершили свій виступ музиканти. Але публіка не збиралася так легко здаватися. То ж на біс прозвучало цілих дві композиції – «Наше серце» та «Вірні собі». Задоволені прийомом хлопці трохи перепочивши, вийшли до холу клубу, щоб з кожним бажаючим зробити спільне фото та залишити напам’ять автограф.

Вдалий виступ надав гурту впевненості, що Черкаси необхідно внести до постійного турового графіку, оскільки їх тут люблять і чекають, а також вміють дивувати і провокувати на приємні експромти. «Черкаси – це місто експромту, тому що ні в одному із міст України не було такого експромту як тут. Багато було таких речей, які я роблю вперше і напевно недаремно це відбувається в Черкасах. Є якась притаманна енергетика і є щось притаманне тому місту, тим людям. Мені як мінімум запам’яталося то, що це перше місто, де хлопці звучали голосніше, ніж дівчата. Була іменинниця, яка вирішила вийти потанцювати, що також вперше, тому що я зазвичай на свою територію не запускаю. Тому сьогодні було бімба. Було дуже круто», — зазначив Назар Хассан.

Бажаємо хлопцям вдалих виступів, вдячної публіки, невичерного натхнення та приємних відкриттів.

 

 

 

 

Автор статті: Ольга Нікітіна
Фото: Наталя Ярошенко