Українська пісня як могутня сила, що об’єднає країну

/…Живе іще в світі відлуння

Легенди, старої, мов світ

Як Бог Україні в дарунок

Дав пісні калиновий цвіт…/

 

Недарма, ще з давніх-давен нашу українську націю називають найспівочішою у цілому світі. Мабуть, кожен з нас чув легенду про те, як Бог наділяв дітей світу усілякими талантами.

Безцінним даром, який Україна отримала від Всевишнього, стала пісня. Наша українська пісня. Перлина нашої культури. Дійсно, люди інших національностей, котрі знайомляться з пісенною творчістю українців, кажуть, що вміння співати в нас «від Бога».

В чому ж таємниця української пісні? – Однозначно в душі. Красивих та потужних голосів недостатньо, щоб торкнути серця слухачів. У нашу пісню вкладена душа українського народу, саме тому вона так глибоко розчулює та хвилює.

«Душа українського народу» – так ще під час четвертого Х-фактору називав цих дивовижних хлопців їх зірковий наставник. Гурт «Тріода», тепер вже в оновленому складі, продовжує нести українську пісню у світ та примножувати культурну спадщину нашої держави. Влітку «Тріода» успішно гастролювала Сполученими Штатами Америки, а зовсім нещодавно повернулись з Італії, де виступала на з’їзді української молоді. Буквально за два останніх тижні хлопці встигли дати концерти в Гусятині, Харкові, містечку Глобине та стати зірковими гостями на вечірці відомого журналу в Києві. Пісня не ділить країну на захід і схід, – пісня об’єднує, гуртує та робить нас сильнішими. Своїми виступами в різних куточках України Андрій, Володя та Андрій вкотре це доводять. І що найголовніше сьогодні, – соловейки із мальовничої Тернопільщини максимально популяризують українську пісню, а разом із тим виводять українську культуру на якісно вищий рівень.

Українська пісня є найдорожчою духовною цінністю нашого народу, а коли вона звучить у виконанні «Тріоди», душа слухача світить й виграє усіма барвами веселки. В їхніх голосах оживають гірські струмки, тихий шелест дерев та мимовільні подихи вітру, стукіт важких дощових крапель та блиск сонячних променів. В їхніх голосах вся радість і весь біль, які довелось пережити нашому народу за багатовікову історію. Саме голосами цих трьох хлопців і співає Україна.

 

Автор статті: Ольга Бойко

За матеріалами: PR Production Katrin Basarab