Сергей Притула о личной и творческой жизни

Сергей Притула о личной и творческой жизни

Впервые Сергей Притула говорит настолько откровенно о личной и творческой жизни.

Почему Сергей Притула считает, что Иван Дорн запутался? Кто когда-то «размазал» Сергея Притулу? Почему в начале карьеры не любил Александра Педана? Сколько денег собрал на АТО? За что Притуле было стыдно? О сыне, именах своих авто, странностях Ольги Фреймут и о том, будет ли вести национальный отбор «Евровидение-2018»?

Несколько интересных цитат из разговора с Сергеем Притулой:

Общался ли Сергей Притула с Иваном Дорном после скандала вокруг помощи АТО:

Я не буду зараз взагалі нічого говорити, тому що будь-яке сказане мною слово може дуже погано обернутися для двох учасників цієї якоїсь-там віртуальної історії. Свого часу я сказав те, що вважав за потрібне, потім Іван сказав те, що вважав за потрібне, а потім Іван сказав те, що не було потрібне, а нащо він то сказав, це вже питання до нього. Мені здається просто, що чоловік заплутався, ну, принаймні він мені так казав.

Про ведение национально отбора «Евровидение-2017»:

Відверто, останні три з половиною роки я веду одне і те ж саме. І тут мене окунають в іншу атмосферу, іншу філософію, плюс це прямий ефір, це можливість імпровізувати, немає неякого тексту крім рекламного і набросок на підводки до тієї чи іншої зірки. Твої діалоги з учасниками і жюрі ніхто не прописує, не модерує, я «дорвався» до чогось нового, до чогось свіжого і кайфував від цього неймовірно! Мені не забороняли тролити, але в цей же момент я чітко розумів, що не міг когось ображати.

Об отношениях с Александром Педаном:

Вони (команда КВН Александра Педана — прим.) постійно привозили своєю хмельницькою командою ніякий матеріал і вигравали, тому що Педан з Лосем дуже смішно корчили «рожицы». І мене то так дратувало! Знаєш, коли ти виходиш на візитку і в нас за 5 хвилин візитки 20 жартів, щільність гумору, лупим, лупим. Ті вийшли — мініатюра, 3 жарти і кривляються — ух я їх ненавидів тоді!

О средствах на АТО:

Я думаю, що на момент виходу цього інтерв’ю в ефір я зможу відзвітуватися про 25 мільйонів гривень. Це більше, ніж мільйон доларів, тому що в 2014 році ще не було курсу по 25-26, було 10-16, щось таке. І в 2014 було зібрано 7,5 млн, в 2015 — 7,5 млн, в 2016 — 4,5 млн, а в цьому році зараз вже набігло десь 5 з копійками.