Раскрыт первый секрет фильма #Selfieparty режиссера Любомира Левицкого

Состоялся релиз официального саундтрека к новому молодежному фильму #SELFIEPARTY, авторами которого стали парни из коллектива LCA.

Фильм выходит в прокат 31 марта , но его обсуждение длится уже долгое время.

 

— З кожним роком наша країна стає все ближче до Европи, а я намагаюсь з кожним роком робити щось більше для молодого покоління, яке має европейські смаки та спосіб життя. В цьому році робота, яку я присвячую молоді, називається #SELFIEPARTY. Це фільм про молодь, яка вона є і як вона відпочиває, а інколи заграється і робить багато помилок та дурниць. Але це історія з певною мораллю розказана через розваги та гумор. А хороший фільм про вечірку неможливий без якісної европейської музики. Мені вдалось зібрати в цьому проекті одних із найталановитіших артистів/ музикантів/ композиторів/ діджеїв в країні, які роблять музику для молоді. А офіційний саундтрек написали артисти з гурту LCA. Це впевнені в собі талановиті хлопці з каліфорнійським стилем та Україною в серці. Трек був написаний спеціально і уже має море своїх фанів. Впевнений, що цього року вся країна дізнається хто такі LCA! — прокомментировал режиссёр.

 

После того, как фильм выйдет в прокат, группа LCA вместе с режиссёром отправляются в совместный тур по Украине, в котором будут презентовать фильм #SELFIEPARTY.

 

— Когда Любомир предложил нам написать саундтрек, мы не раздумывая согласились! А как по-другому? В Украине поистине качественное кино выходит наверное, раз в десять лет. Мы рады быть частью такого грандиозного события, – прокомментировали участники группы LCA.

 

Сейчас молодые исполнители продуктивно сотрудничают с США и Европой. Их хиты взрывают такие радиостанции как Музичне радио, Эска Радио (Польша), Дасдинг радио (Германия), WLVS Radio (New York) и другие радиостанции мира.