Прем’єра: Нова «Хвиля» від гурту BARAHTA

Гурт BARAHTA презентував свій новий сингл, який отримав назву «ХВИЛЯ». Літня і легка назва синглу вже спонукає помріяти про морські краєвиди, але музиканти злукавили і «погралися» з назвою пісні.

Прослухати: https://soundcloud.com/barahta/barahta-khvilya

«Хвилю» — ми порівняли з жіночою емоційністю і кожен чоловік прекрасно знає, що жінок без емоцій не існує», — коментують учасники гурту.

Свою ідеальну формулу щасливих відносин кожен з нас створює сам. А графік емоційності людини — це шкала, по якій можна виміряти стосунки.

«Сингл «ХВИЛЯ» — про те, як нелегко йти один одному на зустріч, не руйнувати стосунки через емоції, не закриватися в собі, вчасно «вимикати» гордість, намагатися розмовляти, знаходити точки дотику. Адже, вчасно зроблений крок назустріч до взаєморозуміння може зберегти безліч сердець і нервів», — розповідає фронтмен гурту, Дмитро Мельник

Саундпродюсером синглу став Олександр Писарчук — «pm_sound | studio», з яким гурт відновив співпрацю в березні цього року.

Нагадаємо, що не так давно гурт BARAHTA презентував відвертий кліп «НЕ СПИ».
«Наразі, гурт BARAHTA планує зйомки третього за ліком відео кліпу, працює на студії над новими піснями і вже восени подарують слухачам свій ЕР», — коментує прес-служба гурту.

Над піснею працювали:
Саундпродюсери – Дмитро Мельник та Олександр Писарчук — «pm_sound | studio»
Музика, слова та вокал — Дмитро Мельник
Гітара — Сергій Долецький
Бас — Денис Хандогій
Ударні — Євген Пічугін