ПРЕМ’ЄРА ФІЛЬМУ «ПРАВИЛО БОЮ» ПЕРЕНОСИТЬСЯ У ЗВ’ЯЗКУ ЗІ СВІТОВИМ ПРОКАТОМ

Запланована прем’ра першого українського спортивного екшну «Правило бою» переноситься на січень 2017 року.

26 січня кінострічка вийде у всеукраїнський прокат, чому передуватимуть допрем’єрні покази у містах-мільйонниках. Причиною перенесення дати релізу фільму стали закордонні прем’єри кінострічки, над якими команда працювала протягом останнього місяця.

«Вперше в історії українського кіно, наша стрічка буде презентована у широкому закордонному прокаті, – розповідає продюсер фільму Андрій Єрмак. Зовсім скоро ми представимо список країн, де також презентуватимемо наш фільм. Наразі відбувається дубляж «Правило бою» декількома іноземними мовами. Таким чином ми виводимо наше кіно на зовсім інший, міжнародний рівень, а це потребує значно більше часу та зусиль, над чим ми зараз і працюємо».

«Стадія постпродакшену тепер займає більше часу, адже фільмом зацікавилися й інші країни. Тому через процес адаптації ми вирішили ще трохи поінтригувати наших глядачів та у січні представити їм нове якісне українське кіно!», – коментує режисер фільму Олексій Шапарєв.

Нагадаємо, що фільм розповідає про відомого в минулому олімпійського чемпіона Карпова (Олексій Горбунов) – тренера, майстра спорту з боксу, який готує сина Ігоря (Женя Галич) до чемпіонського бою і бере в якості спаринг-партнера Тараса (Влад Нікітюк). Тарас – звичайний хлопець з вулиці, який в останній момент, через обставини, має замінити сина тренера і виступити у фінальному поєдинку проти грізного противника.

У головних ролях: Олексій Горбунов, Влад Нікітюк, Станіслав Боклан, Анатолій Пашинін, Даша Трегубова, Женя Галич, Ахтем Сейтаблаєв, Поліна Логунова, Дмитро Ступка та Олександр Усик.