Премію YUNA вперше покажуть у прямому ефірі ексклюзивно на М1!

Музичну професійну премію YUNA вперше покажуть у прямому ефірі.

Транслюватиме подію музичний телеканал М1, який також буде уважно слідкувати за підготовкою до церемонії нагородження і розповідати про це щотижнево у випусках новин.

«Ми вже давно думали про прямий ефір. Саме такий формат трансляції зможе найточніше передати інтригу і показати усі пристрасті, які вирують навколо імен переможців. До останньої миті ніхто з організаторів не знає імен переможців. І разом з вами ми зможемо дізнатися їх у прямому ефірі. Коли ж глядачі дивилися запис через кілька днів, вони вже знали імена переможців – інтрига втрачалася, – коментує новину співзасновник премії YUNA Павло Шилько. – Ми вдячні холдингу «ТАВР Медіа» та М1 за співпрацю і сподіваємося на яскраві емоції наших шанувальників».

До уваги телеглядачів перший випуск новин, у якому можна дізнатися про перші приготування до церемонії нагородження. Слідкувати за новинами можна щоп’ятниці на телеканалі М1 о 19:00.

«У нас великий досвід прямих трансляцій найгучніших та найцікавіших музичних подій країни. Наші глядачі звикли бути у вирі подій тут і зараз, тому вже на першій зустрічі з організаторами церемонії ми домовилися, що розмова може йти лише про прямий ефір», – коментує генеральний директор каналів М1 та М2 Сергій Перцев.

Нагадаємо, що цього року відбудеться шоста щорічна музична професійна премія YUNA 2016 «Найкращі в музиці». Церемонія нагородження відбудеться 21 лютого у Палаці «Україна».