На день молоді в Києві встановили новий рекорд

На день молоді в Києві встановили новий рекорд

У серці столиці, в Маріїнському парку, з нагоди святкування Дня молоді було встановлено рекорд у категорії Масові заходи. У цьому році було залучена найбільша кількість інститутів громадського суспільства за всю історію святкування Дня молоді в Києві.

Організатори фестивалю Youthday для відвідувачів реалізували 15 різноманітних зон відпочинку, розваг, майстер-класів та багато сюрпризів.

За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та програми сприяння громадської активності «Долучайся!», зона «Алея можливостей» зібрала 157 організацій, що взяли участь у Дні Молоді. Завдяки ним встановили національний рекорд.

«Ми багато чули, що молодь не має достатнього досвіду для того, щоб організувати великий фестиваль, а тим паче встановити національний рекорд. Однак, не зважаючи на певний скептицизм, волонтери робили свою справу. В цьому році перший раз молодь самостійно організувала все від самого початку до фінального акорду. Сподіваюся, що такий формат святкування Дня молоді стане для нас звичкою, і кожного року ми будемо встановлювати нові рекорди», — розповів молодіжний лідер Олександр Санченко.

Фестиваль охоплював різні напрямки сучасної української культури. Кияни та гості столиці мали змогу відвідати пізнавальні лекції , оцінити майстерність молодих поетів, переглянути театральні вистави, а також допомогти у зборі благодійних внесків для дітей учасників АТО.

Для усіх хто дотримується рекомендацій щодо здорового способу життя та бажає продовжити свою молодість,  welcome на Здоровий майданчик. Усі учасники мали нагоду спробувати свої сили у змаганнях з workout, самооборони та американського футболу.

Усім бажаючим провели майстер-клас з надання першої медичноі допомоги у надзвичайних ситуаціях. Анонімно та безкоштовно проводили тести на ВІЛ/СНІД.

Фіналом цього святкування став концерт відомої української музичної групи Green Grey, які зарядили драйвом та подарували настрій відвідувачам.

Захід проходив за підтримки Київської міської державної адміністрації, Київського молодіжного центру, Управління молоді та спорту, а також Мiнiстерства молоді та спорту України та Біржи Молодіжних Проектів.