Компанія Moon Records відкрила представництво в Німеччині

Одна з найбільших музичних компаній України Moon Records, яка в 2017 році відзначатиме своє 20ти-річчя, відкрила представництво в Німеччині. 

Серед основних обов’язків компанії Moon Records Germany: управління авторськими і суміжними правами, збір коштів за публічне використання пісень та кліпів, організація концертів і турів українських виконавців, а також промо і просування музичного матеріалу на території Європи.

Як поділився Генеральний продюсер компанії Moon Records Андрій Пасічник: «Для багатьох не секрет, що в Європі зовсім інша культура музичного бізнесу. Там жорстко регулюється законами захист авторських прав, активно і результативно проводиться боротьба з піратством, краще продаються як цифрові так і механічні релізи, більша відвідуваність концертів. Для нас відкриття компанії Moon Records Germany — по-справжньому визначна подія. Це допоможе нашим музикантам голосно заявити про себе в Європі та за її межами. Я вважаю, це великий крок не тільки для нашої компанії, але і для української музики в цілому».

Генеральним директором Moon Records Germany став Марко Неубаер (Marco Neubauer). «Більше 25ти років я працював барабанщиком у різних групах та проектах в Німеччині. У 2009 році я заснував своє власне агентство і став музичним промоутером в Німеччині. З тих пір цікавлюся українською музикою і вже встиг попрацювати з багатьма прекрасними українськими артистами і колективами («W.H.I.T.E.», «Воплі Відоплясова», «Mad Heads», «Фома» («Мандри»), «Діля», «Астарта» та ін). Я люблю Україну та українську музику. Поєднавши цю любов з 25-річним досвідом, ми з Андрієм Пасічником створили компанію, яка відкриває для українських музикантів великі можливості», — поділився Марко.

Відомий український музикант, автор і виконавець ДІЛЯ, який допоміг організувати документальне оформлення співпраці, розповів: «Мені було дуже приємно не тільки стати частиною великої родини Moon Records, а і взяти участь у розширенні діяльності лейблу. Я вважаю – це важливий і серйозний крок також у нашій євроінтеграції і популярізації української музики не тільки в Німеччині, а і в цілому в Європі! 

Рік тому у мене був тур Німеччиною, який охопив 8 міст, його організатором виступив Марко Неубаер. Тоді у мене з’явились хороші знайомства та ідеї, а Марко організував все на вищому рівні з німецькою точністю і якістю. Я впевнений, що заснування представництва в цій країні відкриє для артистів лейблу ще і додаткові можливості, це не тільки збір авторських, продажа музики, а і концертна діяльність, що буде дуже привабливим для музикантів».

Нагадаємо,що зовсім недавно Moon Records підписали контракт про співпрацю з Ділею і представили його новий кліп, відзнятий у Франції, — «Щасливий». В найближчих планах спільної співпраці виконавця ДІЛІ та Moon Records — презентація унікального збірника, раніше нереалізованого матеріалу під назвою «Singles», і компіляцію кращих пісень артиста «The Best Of».