Команда фільму «Правило бою» на столичному забігу фінішувала разом із Віталієм Кличком!

9 жовтня команда першого спортивного екшину «Правило бою», спільно з Moresise, взяли участь у міжнародному марафоні Wizz Air Kyiv City Marathon, що вже всьоме відбувся у Києві.

Не зважаючи на проливний дощ та сильний вітер, представники знімальної групи фільму «Правило бою» разом із партнером Moresise показали, що таке справжній дух, і вийшли на двокілометровий забіг на столичному Wizz Air Kyiv City Marathon.

Фінішувала команда, яку очолила виконавчий продюсер фільму «Правило бою» Ірмас Яшенкова, одночасно з мером Києва – Віталієм Кличком, який також взяв участь у забігу.

Підтримавши спортивну традицію міста і приєднавшись до чудової ініціативи організаторів івенту, команда фільму хотіла поділитися мотивуючим меседжем із молодим поколінням українців. «Твой дух – твое оружие» – одночасно слоган фільму та девіз кожного учасника, який доводить, що нові перемоги і звершення в нас самих.

Також команда фільму здійснювала забіг у фірмових футболках «Правил бою», які спеціально розробила український дизайнер Ольга Навроцька. На них зображене серце та боксерські рукавички, що символізують поєднання духу та фізичної сили людини.

Нагадаємо, що прем’єра першої української спортивної драми «Правило бою» запланована на 24 листопада 2016 року.