Ірина Білик анонсувала вихід нового кліпу (тизер відео)

Поп-діва української сцени представила 20-секундний тизер на свій новий хіт «Волшебники».

Щойно презентувавши свою нову пісню, слова і музику для якої написала автор із Черкас під псевдонімом Лампочка, Ірина Білик негайно випускає на неї кліп. У мережі вже з’явився його 20-секундний тизер. Чарівна прем’єра повної відеороботи відбудеться у перший день зими.

Режисером відео став 23-річний український кліпмейкер Юрій Двіжона (DVIZHON), який заради зйомок спеціально прилетів із США, де зараз живе і працює. Ірина та Юрій познайомилися особисто лише за чотири дні до початку зйомок! До цього, розділені океаном, вони спілкувалися і обговорювали всі ідеї за допомогою інтернету.

«Наша перша зустріч наживо відбулася лише за чотири дні до самих зйомок! Спершу я надсилав їй свої ідеї поштою з Америки, і процес підготовки до зйомок розпочався навіть без нашого особистого знайомства. Мені дуже приємно розуміти, що моя ідея настільки сподобалася Ірині, що, спілкуючись через океан, вона довірила мені знімати кліп!», – розповідає Юрій.

16-годинні зйомки проходили в Києві до пізньої ночі. У кліпі були задіяні кілька локацій, однією з яких став павільйон під назвою «Оранжерея».

Ірина Білик завжди підтримує ініціативних, перспективних професіоналів – образ співачки у відео створювала відома українська стиліст, діджей, модель і муза українських дизайнерів Олімпія Вайтмусташ. Також у зйомках кліпу взяв участь знаменитий український танцівник, хореограф, фіналіст телешоу «Танцюють всі» Віталій Загоруйко.

Нагадаємо, що 11 листопада відбулася світова прем’єра пісні Ірини Білик «Волшебники», автором якої стала шанувальниця творчості співачки.

 

источник © 2016 PR agency YULA, все права защищены.