ГУРТ «ТІК» У НОВІЙ ФОТОСЕСІЇ КУЛЬТИВУЄ ЛЮБОВ ДО УКРАЇНИ!

Відсвяткувавши 10-річчя колективу, гурт ТІК відчуває, що їх послання, якими вони заряджають свою творчість допомагає людям виражати свою позицію. Що й доводить їх 4-й альбом «Люби ТИ Україну!».
Після всеукраїнського та закордонного туру музиканти гурту ТІК змогли познайомитись з українцями всього світу – від Києва до Торонто. Кожен з їх слухачів любить Україну по-своєму, але все, що їх об’єднує – це очі, що палають.

Останнім часом наше суспільство лише вішає один одному ярлики: «патріот» чи «не патріот». Всі шукають провокаційну інформацію, називаючи когось зрадником й одночасно вихваляючи інших за черговий прояв псевдо патріотизму. З таким розвитком подій ми будемо й далі стояти на місці, з’ясовуючи стосунки. Наша ж мета – йти далі, будувати НОВУ Україну, з новими стандартами і новим суспільством, а головне з щирою любов’ю до України.

Гурт «ТІК» закликає кожного задуматись й зрозуміти, як ми любимо Україну. І не важливо у вишиванці ти співаєш гімн, чи без неї, головне — що ти відчуваєш в цей момент — гордість за державу, любов та віру у її світле майбутнє.

ТІКівці виражають свою любов до України у власній творчості – авторських піснях, мотивуючому відео ряді та новій фотосесії «Вишиванка на обличчі, а любов у серці». Важливо розуміти, що любов до України починається з кожного. #люби_ТИ_Україну – таким девізом музиканти увінчали не лише свій творчий період, а й життєву позицію й емоційне посилання своїй аудиторії.

 

Офіційна сторінка гурту ТІК

 

 

 

источник © 2015 PR agency YULA