Дзідзьо став членом жюрі шоу «Україна має талант. Діти» на СТБ

Дитячий сезон шоу телеканалу СТБ «Україна має талант», прем’єра  якого виходить в ефір вже цієї суботи 27 лютого о 19:00, здивує оновленим складом журі: до суддів проекту приєднався мегапопулярний український співак і лідер однойменного гурту DZIDZIO.

«Дзідзьо і «Україна має талант. Діти» – це дуже гарне поєднання, бо я сам як велика дитина.

Крім того, у фан-клубі гурту DZIDZIO багато маленьких прихильників. Я дуже люблю дітей і впевнений, що до них треба ставитися так само, як до дорослих. Зовсім маленькі дітки знаходяться на якійсь своїй, особливій «хвилі», мені дуже цікаво слухати, що вони говорять і спостерігати за ними.
На зйомках шоу я пережив прекрасний період з талановитими дітьми, у яких багато чому навчився. Хочу подякувати Ігорю Кондратюку та Славі Фроловій, за те, що вони мені допомогли так легко і швидко влитися в їх колектив, а також каналу СТБ за те, що роблять такі шоу, за те, що дають можливість дітям показувати свій талант на всю Україну»,
– говорить  артист про своє нове амплуа.

Отож, чекайте на сезон великих несподіванок у прем’єрі нового шоу «Україна має талант. Діти» на телеканалі СТБ з 27 лютого, щосуботи, о 19:00!

Проморолики шоу «Україна має талант. Діти»

MEISON Entertainment LLC