DZIDZIOFILM та телеканал «Сонце» представляють велику кінопрем’єру від режисера Любомира Левицького у всіх кінотеатрах країни навесні 2017 року

«Якщо ти маєш мрію, то заради неї ти підеш на всьо!» — звучить у тізері до нового фільму DZIDZIO «Контрабас»

«Все своє життя я мріяв стати великим артистом, не тільки співати, а й знімати своє кіно.
Прихильники у коментарях в YouTube під моїми короткометражними DZIDZIOFILM давно вже просять «Досить нас дражнити! Пора знімати «повний метр»!» І от нарешті я відчуваю, що дозрів. Настав час здійснити мрію!» — розказує про майбутню роботу Дзідзьо.

І саме ця мрія об’єднала продюсера мегапопулярного гурту DZIDZIO Анатолія Безуха та відомого кінопродюсера — спiввласника телеканалу «Сонце» Сергія Лавренюка в тандем, з метою створити цiкавий повнометражний фільм.

«DZIDZIO Контрабас» — це народна комедія, яка розрахована на широку глядацьку аудиторію. На це кіно можна прийти як сім’єю, так і на побачення. Основна наша мета — подарувати глядачам настрій, і, звичайно, ще раз довести те, що українське кіно є затребуваним і воно спроможне зібрати непоганий бокс-офіс» — розповiдає Сергій Лавренюк.

Для створення якісного кінофільму потрібні цікава історія, злагоджена виробнича команда та зірки. Тому Сергій Лавренюк і Анатолій Безух вирішили залучити найкращих, щоб розповісти глядачеві захоплюючу історію. У творчу та знімальну команду були запрошені лише професіонали. А зіркові ролі виконують сам Дзідзьо (Михайло Хома), Олена Лавренюк та учасники гурту DZIDZIO.

Заради досягнення своєї мрії головний герой картини Дзідзьо приймає нестандартне рішення і з’явиться перед глядачами у новому образі.

Режисерське крісло займе відомий, модний режисер Любомир Левицький, який вже має в доробку спільну, успішну співпрацю з продюсером Сергієм Лавренюком по проекту «SELFIEPARTY»

«Ця стрічка реально відкриє нового кiногероя для Украiни та нового для країни актора — Дзідзя, тому що він має величезний талант та має велике бажання дарувати людям позитив.
Я вирішив зробити цей фільм, зберігаючи улюблений образ Дзідзьо в характері головного героя.» — ділиться творчими роздумами режисер фільму Любомир Левицкий

Сюжет фільму, під назвою «DZIDZIO Контрабас» творча команда поки що не розкриває. Але відомо, що у прокат на великі екрани стрічка вийде навесні 2017 року.