ДІЛЯ_про щастя, новий кліп та контракт з Moon Records

ДІЛЯ представив новий кліп і підписав контракт з компанією Moon Records.

Український виконавець, композитор і продюсер ДІЛЯ нещодавно представив кліп на пісню «Щасливий», а також похвалився успішною угодою з одним з найбільших українських лейблів Moon Records, якому передав в управління права на всю свою творчість. 

Пісня «Щасливий» була ексклюзивно представлена в чарті «Селекція» на Радіо Джем ФМ і вже за тиждень піднялася на десять сходинок. Кліп на пісню був знятий французьким режисером Бекханом Тепсом. Це вже друга спільна робота Ділі та Бекхана, рік тому був презентований кліп на франкомовну пісню «Paris». Зйомки кліпу проходили у Франції, на березі океану в невеликому, затишному і красивому курортному містечку Довилль.

 

 

На сьогоднішній день весь, напрацьований за довгі роки творчості, музичний матеріал ДІЛІ налічує 5 альбомів, 40 синглів, близько 20ти кліпів і масу дуетних та інструментальних композицій, які в свій час видавалися на різних українських і зарубіжних лэйблах. Днями весь матеріал ДІЛЯ передав у розпорядження компанії Moon Records.

«Ми продовжуємо програму великого інвестування в українську музику, — ділиться генеральний продюсер Moon Records, Андрій Пасічник. — ДІЛЯ – це бездоганний талант і багаторічний досвід роботи в різних музичних стилях — ми впевнені тут в якості. А його нова пісня «Щасливий», яка так стрімко набирає популярність, тому чудове підтвердження. Ми запропонували ДІЛІ дуже цікаві умови. Тут не тільки розміщення музики на вітринах та допомога в промо, але й значна фінансова підтримка, яка допоможе артисту створювати нові хіти і знімати відеокліпи».

Сам ДІЛЯ розповідає: «Після виходу пісні «Щасливий» в чарті на Джем ФМ, пролунав телефонний дзвінок. Це був Андрій Пасічник, який повідомив мені, що його дуже зворушила новинка «Щасливий» і запропонував зустрітися, мовляв є цікава пропозиція. В результаті, ми прийшли до дуже гарної і зручної для всіх сторін, угоди. До речі, приблизно 12 років тому мені подзвонив Андрій і тоді ми випустили 3 альбоми, які «розлетілися» дуже значними тиражами. Впевнений, що історія повторюється і наша співпраця буде дуже плідною».

За умовами контракту, вся реалізована раніше творчість від імені Едуарда Приступи, проекту НеДіля та інших творчих псевдонімів, компанія Moon Records перевидає під єдиним оригінальним популярним псевдонімом — ДІЛЯ. Також у найближчих планах спільної співпраці виконавця ДІЛЯ та Moon Records — презентація унікального збірника, раніше нереалізованого матеріалу під назвою «Singles», і компіляцію кращих пісень артиста «The Best Of».