АНДРІАНА ПРЕЗЕНТУВАЛА АЛЬБОМ ТА СИНГЛ «АДРЕНАЛІН»

«Розкидала ніч планети по небу – так розкидала і наші серця», — співає  у своїй композиції відома співачка Андріана під назвою «Адреналін». Автором музики та слів даної композиції є не менш відомий композитор та аранжувальник  Андрій Бакун,що працює з мега популярним гуртом у Європі «Мірамі».

17 травня польський лейбл «Julia Global Records» випустив студійний альбом  співачки Андріани та окремим синглом  танцювальну композицію «Адреналін».

«Пісню «Адреналін» мені написав Андрій Бакун ,відомий завдяки своїм музичним роботам для гуртів та артистів «Мірамі», «На всі то», «Наталка Карпа» і т д. Пісня була написана два роки тому. Танцювальна композиція  стала дуже популярною після того ,як я відзняла та презентувала відео роботу «Адреналін» в минулому році. І до цього часу пісня не була видана жодним лейблом. А  вже у цьому році лейбл випустив цілий альбом в форматі аудіо- CD та окремо виділив саме пісню «Адреналін», включивши її в мій альбом з шістнадцяти пісень ,та окремо випустивши як сингл. Завдяки синглу «Адреналін» мої пісні почули не тільки у європейських країнах, але і в США.

Крім композиції «Адреналін», пісня «В нашому серці», що увійшла в трек-лист альбому, стає також відомою завдяки своїй актуальності»,- розповіла  співачка Андріана.

Наразі Андріана перебуває в концертному турі зі сольною програмою «Старе та нове»

Сингл «Адреналін» ви можете офіційно придбати  за допомогою iTunes  та Google Play, підтримавши тим самим  співачку Андріану,або придбати її студійний альбом на концертах