31 травня, у Львівському оперному театрі, відбулася прем’єра електро-рок-опери «Орфей та Еврідіка назавжди»

31 травня, у Львівському оперному театрі, відбулася світова прем’єра електро-рок-опери «Орфей та Еврідіка назавжди», написаної талановитим українським автором Михаїлом Брунським.

Львів став першим містом, в яке вся команда електро-рок-опери відправилася після тріумфу в Національній опері України 19 травня. І не випадково, адже саме тут, декілька років тому, зустрілися Михаїл та Олена Брунські, кохання яких, стало прикладом для всієї України.

Ні для кого не секрет, що львівська публіка, являється особливою та більш вимогливою. Проте, повний аншлаг у залі, захоплені глядачі та невщухаючий шквал аплодисментів, став показником того, що український глядач готовий до сприйняття абсолютного нового продукту і відкритий до експериментів.

Також, відразу після світової прем’єри, на сцені Львівського оперного театру, команді «Орфей та Еврідіка назавжди» був вручений ще один сертифікат про реєстрацію в книзі рекордів України, як першого музичного жанру «Електро-Рок-Опера»!

Таким чином, за один місяць, електро-рок-опера «Орфей та Еврідіка назавжди», підкорила два найбільших міста України, отримала визнання українського глядача та двічі занесена в книгу рекордів України.

Нагадаємо, що продюсером грандіозного проекту являється Олена Брунська, жінка, яка надихнула чоловіка на створення даного шедевру та являється ключовою особою проекту «Орфей та Еврідіка назавжди».

Також, проект здійснений при сприянні Голови благодійного фонду «Місія SOS» Наталії Ткаченко-Ритвіної.

Піар-підтримка, агенція «BrightStarsBeauty», в особі директора Ірини Гордієнко та Яни Присяжнюк.