20 листопада святкував свій 33-й День народження лідер гурту DZIDZIO — Михайло Хома

Пропонуємо вам посміхнутись, дізнавшись 10 цікавих невідомих фактів про Дзідзя!

 

*У 2 роки і 3 місяці Дзідзьо вже читав по складах.

*Вперше Дзідзьо вийшов на сцену у 6 років, коли вступав у музичну школу. На вступному іспиті співав пісню «Ой у лузі червона калина».

*У 9 років коли Дзідзьо бавився з дітьми у «війнушки», стріляючи горохом, попав у свою прабабцю Анну. Через тиждень прийшла телеграма, що бабця померла і Дзідзьо 3 роки переживав, думав, що то він її убив. Насправді ж бабуся була вже просто старенька.

*У дитинстві на День народження найкращий подарунок Дзідзьо отримував від мами – на кожне свято це був торт «Андрути» (вафлі перемазані сгущеним молоком).

*На перші заколядовані гроші Дзідзьо купив светр BOYS,  на 3 розміри більший, на виріст, інашкого не біло. А  вдягнув через два роки, і то один раз, бо вже було не модно.

*У 12 років взяв першу премію на конкурсі ім. П. Чайковського  між вокалістами.

*Перша робота Дзідзя – 3 місяці служив на митниці на пропускному пункті  Краківець, стажувався, а потім вирішив, що це не справа його життя і почав займатися музикою.

*Слова «Галька має Степана» у пісні «Я і Сара» — не випадкові. Це справжні імена мами і тата Дзідзя.

*Сценічне ім’я Дзідзя пішло від його дідуся по маминій лінії, поляка за національністю, якого звали Маркуль Ян Казимирович. Всі в селі кликали його «дзідзьо».

*Дзідзьо не п’є молока, каже, що дорослі не мають його пити, бо вважає цей продукт виключно материнським способом вигодовування малюків. «Дорослі мають визначитися, і їсти або траву, або м’ясо» — каже Дзідзьо.

 

 

 

MEISON Entertainment LLC