В Національній опері України відбулася світова прем’єра «Орфей та Еврідіка назавжди»

19 травня в Національній опері України відбулася світова прем’єра першої в Україні грандіозної та унікальної електро-рок-опери «Орфей та Еврідіка назавжди», написаної українським талановитим автором та солістом самої електро-рок-опери, Михайлом Брунським.

Нагадаємо, що 12 травня цей проект був зареєстрований в Книзі рекордів України.
Унікальний за своїми масштабами, симбіозом музичних стилів (рок, електро, класика, поп-музика), поєднанням рідкісних голосів солістів, хору, симфонічного оркестру, бек-вокалу, сучасного балету та діджея, продемонстрував глядачеві абсолютно новий жанр в музичному мистецтві.

Прем’єра першої в Україні електро-рок-опери, як і очікувалося, мала неймовірний успіх: повний аншлаг глядацького залу, здивовані та приємно вражені побаченим глядачі, позитивні відгуки та гучні оплески.

На шоу світового масштабу також були присутні і представники різних країн : делегації з Китаю, Казахстану, Монако, ОАЕ. Посли таких країн як: США, Казахстан, Німеччина, Італія, Хорватія, Грузія та Білорусь виявили інтерес до нового жанру в музичному мистецтві не лише України, але й світу загалом.

Підтримати національний проект прийшли також відомі артисти, актори, співаки, телеведучі, політики та громадські діячі України.

Як зазначили самі організатори, продюсер Олена Брунська, Голова благодійного фонду «Місія SOS» Наталія Ткаченко-Ритвіна та піар-директор Ірина Гордієнко, прем’єра пройшла феєрично, і тепер, побачивши реакцію громадськості, можна впевнено гастролювати по Україні та готуватися до світового турне, яке планується вже найближчим часом.

Наступним українським містом, що побачить електро-рок-оперу «Орфей та Еврідіка назавжди» стане Львів: 31 травня, о 19:00 у Львівському оперному театрі.

Головними учасниками грандіозного проекту виступили:
Солісти : Михайло Брунський, Олександр Харламов, Михайло Ритвін (9 років), Соломія Павленко, Марина Захарченко, хор «Софія та Хрещатик», диригент хору Алессіо Шамрицький, рівненський симфонічний оркестр, диригент хору Євген Воронко, балет під керівництвом Дмитра Юдіна, діджей Анатолій Старков, режисер Олена Хлистун.

Костюми артистів від українських дизайнерів Світлани Теренчук та Лілії Маріної, бренд «Кошка».
Медіа підтримка: портали Go2thetsras, Open World, BrightStarsBeauty, StarLife, Holiday Tuse, Mewos Journal, Kiev Design Ukraine, Europa Plus, Major music, Kiev.Klyonze.com